• Szkoły językowe zabrze
  • Szkoła językowa Albion zabrze
  • Promocja Albion Zabrze
  • języki przyszłości

Dlaczego My ?

Szkoła Języków Obcych ALBION w Zabrzu to miejsce gdzie od 2001 roku odkrywamy przed Państwem bogaty i fascynujący świat języków, począwszy od wszechobecnego języka angielskiego, poprzez popularne języki europejskie, a kończąc na kursach specjalistycznych organizowanych w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych kursantów.

Wychodzimy z założenia, iż nauka powinna być przyjemnością oraz dawać mnóstwo satysfakcji z osiągniętych wyników, dlatego dbamy o to aby ciekawe, urozmaicone zajęcia stanowiły swego rodzaju inspirację do dalszej samodzielnej nauki. Szczególny nacisk kładziemy na utrzymanie wysokich standardów jakościowych, dotyczących zarówno metodyki nauczania, kwalifikacji naszej kadry lektorskiej jak i systemu pracy szkoły. Nasi lektorzy regularnie podnoszą swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych poruszających zagadnienia metodyczne, oraz poświęconych komunikacji interpersonalnej. Stosujemy sprawdzone i skuteczne metody nauczania, a jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe trendy w nauczaniu języków obcych.

Miarą naszego sukcesu jest przede wszystkim fakt, iż znakomita większość słuchaczy poleca nas swoim znajomym.

Kursy prowadzone są w ścisłym centrum Zabrza. Taka lokalizacja Szkoły znacznie ułatwia dojazd na zajęcia i powrót z nich, zwłaszcza młodzieży, która na zajęcia dojeżdża samodzielnie. W Biurze Obsługi Klienta oprócz możliwości zapisania się na kurs językowy, można dokonać wszelkich formalności związanych z uczestnictwem w kursie oraz uzyskać informacje dotyczące zajęć dodatkowych.

Obecnie Albion to nie tylko szkoła językowa - to także centrum korepetycji, księgarnia językowa i biuro tłumaczeń.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, iż każdy z Państwa znajdzie tu kurs odpowiadający swoim potrzebom i aspiracjom.

Życzymy miłej i owocnej nauki.

Zespół Albion