• Szkoły językowe zabrze
  • Szkoła językowa Albion zabrze
  • Promocja Albion Zabrze
  • języki przyszłości

Włoski Zabrze

Włochy to bardzo piękny, zróżnicowany pod względem krajobrazowym kraj. Język włoski jest bardzo temperamentny i melodyjny. Poszukując zajęć z włoskiego w Zabrzu warto poszukać miejsca, gdzie nie tylko nauczymy się języka, ale dowiemy się czegoś więcej na temat włoskiej kultury. Naszym zdaniem warto poznać bliżej język włoski przynajmniej na poziomie komunikatywnym.

Kurs Włoskiego w Zabrzu

Nie wszystkie szkoły w Zabrzu oferują kurs języka włoskiego dla dorosłych i dla dzieci, jednak w szkole językowej Albion prowadzimy zajęcia w tych grupach wiekowych. Powszechnie wiadomo, że Polacy kochają Włochy. Zapisując się na kurs włoskiego zyskujecie możliwość bliższego poznania włoskiej kultury, a dzięki intensywnym kursom włoskiego będziecie mieli także możliwość poznania rodowitych Włochów.

Nauka Włoskiego w Zabrzu

Wydawałoby się, że ludziom w Zabrzu najbliżej do języka niemieckiego, ale okazuje się, że niekoniecznie. To właśnie w naszym mieście nauka włoskiego jest najpopularniejsza w regionie. Dlaczego? Tego nie wiemy, jednak jeśli macie ochotę nauczyć się tego języka, to zapraszamy do Albionu.

Włoski dla dzieci w Zabrzu

Dzieci z łatwością uczą się włoskiego, właśnie dlatego, że jest bardzo melodyjny. Dlatego warto zapisać swoje dziecko na zajęcia z tego języka. Opanowanie tego pięknego języka nie tylko ułatwia życie na wakacjach, ale może także doskonale wpływać na przyszłe życie zawodowe dzieci.