• Szkoły językowe zabrze
  • Szkoła językowa Albion zabrze
  • Promocja Albion Zabrze
  • języki przyszłości

Rosyjski Zabrze

Po latach kiedy całkowicie wyparliśmy język rosyjski z kanonów nauczania w szkole, część nas z przyjemnością do niego wraca. Coraz więcej Zabrzan z chęcią uczy się tego pięknego języka. Wynika to nie tylko z sentymentu, ale także z potrzeby, która została wykreowana przez gospodarkę wolnorynkową. Polski eksport na wschód wciąż się rozwija.

Kurs Rosyjskiego w Zabrzu

Poszukując takiego kursu w Zabrzu często napotykamy na problemy logistyczne. Z uwagi na bardzo niewielką liczbę lektorów tego języka w okolicy znalezienie grupy na wybranym poziomie zaawansowania, i o odpowiedniej godzinie może naprawdę stanowić wyzwanie. Dlatego zadzwoń do nas, a my z pewnością zaoferujemy Ci kurs uszyty na miarę.

Nauka Rosyjskiego w Zabrzu

Początki nauki tego słowiańskiego języka mogą być naprawdę trudne, głównie ze względu na inny alfabet występujący w tym języku. Dlatego warto uczyć się pod okiem profesjonalisty, który wskaże łatwiejszą drogę do poznania wszystkich aspektów rosyjskiego. W Zabrzu jest niewiele szkół oferujących język rosyjski.

Rosyjski dla dzieci w Zabrzu

Dlaczego powinniśmy chcieć, żeby nasze dzieci znały rosyjski? Odpowiedź jest prosta: Rosja od zawsze była, jest i będzie potęgą gospodarczą. Ten język pozwala osiągnąć bardzo wiele w świecie biznesu. Dużo firm poszukuje ludzi znających ten język - rosyjski to przyszłość.