• Szkoły językowe zabrze
  • Szkoła językowa Albion zabrze
  • Promocja Albion Zabrze
  • języki przyszłości

Hiszpański Zabrze

Choć czasy kolonialnej potęgi Hiszpanii minęły już dawno temu, to wciąż jest to jeden z najpopularniejszych języków świata. W oficjalnych statystykach zajmuje drugie miejsce zaraz po języku chińskim. Porozumiewa się nim ponad 400 milionów ludzi na całym świecie. Króluje głownie w Ameryce Łacińskiej i Środkowej. Jednak ze względu na swą popularność można go usłyszeć również w Zabrzu.

Kurs Hiszpańskiego w Zabrzu

Wybierając się na kurs hiszpańskiego w Zabrzu warto wybrać szkołę Albion, która ma nie tylko jednego z najlepszych lektorów języka hiszpańskiego w regionie, ale także duże doświadczenie w nauczaniu tego pięknego języka. Organizujemy także kursy firmowe, które pozwalają z łatwością nawiązać współpracę z zagranicznymi firmami.

Nauka Hiszpańskiego w Zabrzu

Nauka tego języka jest naprawdę łatwa i przyjemna, dlatego warto zapisać się do nas na zajęcia. W Albionie można nie tylko nauczyć się płynnego porozumiewania się, ale także przygotować do egzaminu i poznać dogłębnie kulturę tego słonecznego kraju.

Hiszpański dla dzieci w Zabrzu

Popularność języka hiszpańskiego wciąż rośnie, dlatego może warto pomyśleć o kolejnym języku dla naszego dziecka. Decydując się na kurs dla dziecka w Albionie zyskujesz pewność, że twoja pociecha będzie znała go co najmniej w stopniu komunikatywnym.