• Szkoły językowe zabrze
  • Szkoła językowa Albion zabrze
  • Promocja Albion Zabrze
  • języki przyszłości

Francuski Zabrze

Francja leży w środku Europy i ma kluczowe zdanie w wielu decyzjach dotyczących Unii Europejskiej, której członkiem jest także Polska. Warto więc poznać ten język troszkę bliżej. Co więcej, powszechnie wiadomo, że Francuzi nie uznają języka angielskiego i po prostu nie uczą się go, dlatego jeżeli chcemy nawiązać z nimi kontakt konieczna będzie nauka francuskiego.

Kurs Francuskiego w Zabrzu

W Zabrzu można znaleźć kilka szkół oferujących naukę tego pięknego i majestatycznego języka, jednak niewiele z nich oferuje go na aż tak wysokim poziomie jak Albion. Zapewniamy kadrę, która nie tylko perfekcyjnie opanowała ten język, ale także potrafi rewelacyjnie przekazać tę wiedzę uczniom. Ponadto w naszej szkole językowej poznacie państwo ciekawą kulturę francuską.

Nauka Francuskiego w Zabrzu

Nauka ze studentem, albo studentką pierwszego roku filologii francuskiej może co najwyżej zniechęcić do nauki tego pięknego języka, dlatego jeśli zależy państwu na nauczeniu się francuskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym to serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.

Francuski dla dzieci w Zabrzu

Język francuski jest językiem stosunkowo trudnym, dlatego większość dzieci ma z nim mały problem. W naszej szkole pokażemy, że nauka francuskiego to przede wszystkim świetna zabawa.