• Szkoły językowe zabrze
  • Szkoła językowa Albion zabrze
  • Promocja Albion Zabrze
  • języki przyszłości

Angielski Zabrze

Poszukując lekcji z angielskiego w Zabrzu do wyboru jest kilka szkół językowych, bądź prywatne korepetycje. Co do tych ostatnich to często ich jakość jest stosunkowo niska, udzielają ich studenci, bądź osoby ze zbyt niskimi kwalifikacjami, lub brakiem doświadczenia. Dlatego zarówno jeśli chodzi o angielski dla dzieci w Zabrzu, jak i dla dorosłych, warto rozejrzeć się za szkołą językową, która nie tylko zapewni odpowiedni poziom i jakość zajęć lekcyjnych, ale także kadrę lektorską na najwyższym poziomie.

Kurs Angielskiego w Zabrzu

Jeśli już porzuciliśmy myśli o pseudonauce na korepetycjach warto rozejrzeć się za odpowiednim kursem. W Szkole języków obcych ALBION, która istnieje od 2001 roku kierujemy się nie tylko odpowiednim standardem, ale także dbamy aby kurs był dopasowany do klienta. Przed podjęciem kursu należy napisać test, który weryfikuje poziom wiedzy, dzięki temu zyskamy pewność, że kursant trafi do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Istnieje możliwość podjęcia nauki raz w tygodniu, a dla bardziej zmotywowanych przygotowaliśmy kursy z lekcjami dwa razy w tygodniu.

Nauka Angielskiego w Zabrzu

Zabrze jest miastem liczącym mniej niż 200 tysięcy mieszkańców, jednak ze względu na swoją historię w mieście istnieje jedynie kilka szkół językowych. Jeśli chcą państwo nauczyć się żywego języka i porozumiewania się to nasza szkoła będzie idealnym miejscem do zrealizowania tego celu.

Angielski dla dzieci w Zabrzu

Dla dzieci posiadamy specjalne grupy, w których nauka staje się zabawą i dzieci przychodzą na zajęcia z przyjemnością. Nasi kursanci z łatwością przechodzą wszystkie egzaminy państwowe. Przygotowujemy do egzaminu po klasie 6, egzaminu gimnazjalnego, oraz do matury pisemnej i ustnej.